A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten Kołodziejski to chyba z pisu jest, albo nie lubi naszych bohaterów
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Elbląga opanowany przez PiS
@RobertKoliński - Ale Ty jesteś tępa lewacka dzida. .. .
A kiedy pomnik Patiego i Jadźki ?
Termin 11 Listopada zobowiązywał. .. z teraz pisowy coś tam kręci. Wydano 160 tysięcy złotych i jest obiekt. .. a 100 000 EURO mówiąc kolokwialnie wyłudzone z przez niejakiego, ,obatela, ,w Brukseli bez kary od roku. .. No bo jak inaczej można przejść nad takimi informacjami?
@W sedno - A Piłsudski to był prawak?
A gdzie: kaski ochronne, odzież robocza- uczestników tego zebrania na budowie, co na to inspektor BHP
@qwertyuiop - Brawo Kolodziejski Tak trzymac, komuchy do Workuty. Garbusiarz cyklista
160 tysiecy. .. .co pani kosecka ma na naszych rządzących, że realizują jej wizje?
@qwertyuiop - Stary, ale co ci mają leczyc, jak ty mówisz, ze Civid to bzdura? Troche konsekwencji! Wiem, rozum ci nie ogarnia. ..