UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze że taki pomnik powstał ale miejsce dramat, 160 tys zł ??? :D no no no :D tak się robi byznesy w eg, a dalej pół bańki na remont sowieckiego pomnika okupacyjnego :D mają rozmach, a pieniążki płyną na konto, hmmmm naruszenie prawa budowlanego :D no tak :D ale przecież Lewactffo mówi że to pomnik faszystowski, to się POlacy doigrali :D ale komuszy pomnik nic nie narusza wiadomo :D bo komuszy pomnik to fundament prawa jakie by nie było wiadomo, elbląg i ratuszek to dno dna i
000000000000000007