A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko ciekawe czy przy obecnej inflacji i ciągle jeszcze trwającym boomie na "inwestowanie"w mieszkania, znajdzie się jakiś deweloper który będzie chciał to budować za te pieniądze albo w tym czasie.
Nie będzie cię stać bo czynsz duży i wkład duży.
Na tamtym świecie.
Kolejne inwestycje dla pato-elblążan. .. przy dzisiejszej sytuacji gospodarczej każdy zdrowy, średnio-rozgarnięty powinien sam zarobić na swoje m. .. .
O w komentach żal żyć ściska o 500 +, nie ma to jak za Ryżego gdzie ludzie pracowali za 4 zł/h a spadkobiercy żyli po 140 lat i rozgrzani sędziowie to przyklepywali (ciekawe czy znajdą spadkobierców Piramid w Gizie ? )
Nie.
Z tego co się orientuję w TBS -ach są najwyższe opłaty jeżeli chodzi o mieszkanie.
ciekawostka tylko - jeśli w naszym miasteczku zrobienie ronda i kawałeczka drogi (Fromborska\Królewiecka)kosztowało ok 5 milionów - to w jaki sposób chcą za podobną kwotę wybudować 120 mieszkań. .. ? Nie zapominając, że po drodze jeszcze co najmniej kilka mord by się nachapać chciało.
To samo pomyślałem 12mln ma kosztować niecały kilometr Wschodniej, ,czyli za tą kasę (5,8mln)zrobili by czterysta parę metrow Wschodniej. wynika z tego, że niecałe 4m, drogi kosztuje tyle ile srednie mieszkanie z tych 120 mieszkań. 120x4=480.m. tyle metrów drogi można by zrobić za te 5.8 mln. , teraz rozumiem dlaczego przed Euro2012 uciekły wszystkie firmy zostawiając setki kilometry rozgrzebanych drug, pan Tusk pewnie teraz chcę dokończyć to rozbabrane dzieło, ale lepiej by był o już mu podziękować I rozliczyć to o co go pytały Komisje Śledcze pod wodzą p. WASSERMAN.
@Staruszek portier - Grant to nie jest caly koszt :). totylko dofinansowanie. 6mln/120=50 tys :)Tyle nie kosztuje wybudowanie jednego mieszkania.