Wybrany wątek opinii

Do roboty fraj. erzy!!!! Wyzywata samotne matki, ze ojcowianie moich dzieci nie płaca alimentów i się naśmiewacie!!!! Teraz ja dostanę mieszkanie i 500 plus tez dostanę wyższe!!!! Hahaha i kto się śmieje tera????
(2021.11.26)
Nie będzie cię stać bo czynsz duży i wkład duży.
(2021.11.26)
Powrót do komentarzy