UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko ciekawe czy przy obecnej inflacji i ciągle jeszcze trwającym boomie na "inwestowanie"w mieszkania, znajdzie się jakiś deweloper który będzie chciał to budować za te pieniądze albo w tym czasie.
NiePrawyAleSprawiedliwy-