UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko ciekawe czy przy obecnej inflacji i ciągle jeszcze trwającym boomie na "inwestowanie"w mieszkania, znajdzie się jakiś deweloper który będzie chciał to budować za te pieniądze albo w tym czasie.

NiePrawyAleSprawiedliwy-

Anuluj