UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko ciekawe czy przy obecnej inflacji i ciągle jeszcze trwającym boomie na "inwestowanie"w mieszkania, znajdzie się jakiś deweloper który będzie chciał to budować za te pieniądze albo w tym czasie.

NiePrawyAleSprawiedliwy-