UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O w komentach żal żyć ściska o 500 +, nie ma to jak za Ryżego gdzie ludzie pracowali za 4 zł/h a spadkobiercy żyli po 140 lat i rozgrzani sędziowie to przyklepywali (ciekawe czy znajdą spadkobierców Piramid w Gizie ? )


Anuluj