UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O w komentach żal żyć ściska o 500 +, nie ma to jak za Ryżego gdzie ludzie pracowali za 4 zł/h a spadkobiercy żyli po 140 lat i rozgrzani sędziowie to przyklepywali (ciekawe czy znajdą spadkobierców Piramid w Gizie ? )