UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę że troszkę Was towarzyszu ruszyło-, ,reakcyjna gęba, internetowy troll'', a ja tylko prosiłem w która stronę miasta mieliby się udać imigranci, abyś ich przyjął. .. , bo za słowami musza iść czyny. Jeśli nie podoba Ci się ten kraj i ludzie w mieszkający to wyjedz, jeżeli tak się zamartwiasz sytuacją emigrantów to wez ich do swego domu, nakarm i zatroszcz się. .. Wypisujesz głupoty i i wiele jadu jest w Twoich komentarzach. Tak jak napisałem Będę obserwował Twoja, ,twórczość''

towarzysz Jasiński

Anuluj