UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Kolejny odklejeniec, jak nie wiesz to nie komentuj, to inwestycja państwowa więc nie bój się firma nie straci nic bo te 90 milionów idzie z naszych. ..
SzokZkomentarzy
@GłębokaMyśl - Kolejny odklejeniec, jak nie wiesz to nie komentuj, to inwestycja państwowa więc nie bój się firma nie straci nic bo te 90 milionów idzie z naszych. ..
SzokZkomentarzy