UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SzokZkomentarzy - Cyt. "miasto wniosło tylko działkę aportem"- to jaki to tworzy wobec tego aktualny stan prawny? PO CO miasto w ogóle to zrobiło, skoro wciąż NIE ISTNIEJE plan zgaospodarowania Wyspy Spichrzów? [Tzn. ja akurat wiem, dlaczego miasto to zrobiło, ale chcę zobaczyć, czy będą mieli odwagę się przyznać publicznie:)] #SzokZszokuZkomentarzy; #TaxTheRich 🚩

RobertKoliński