Wybrany wątek opinii

nikt, najprościej będzie jak się ją wyłączy tak jak most na starówce i fontanny na placach. Starczy na pensję dla piątego nissana.
zenobiusz (2021.11.19)
@zenobiusz - Ta, jeszcze jeden powiew świeżości i Elbląg będzie uzdrowiskiem
Zielarski (2021.11.19)
Powrót do komentarzy