Wybrany wątek opinii
nikt, najprościej będzie jak się ją wyłączy tak jak most na starówce i fontanny na placach. Starczy na pensję dla piątego nissana.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@zenobiusz - Ta, jeszcze jeden powiew świeżości i Elbląg będzie uzdrowiskiem
Do moderacji
Odpowiedz
1
1