UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto ogłosiło przetarg na kontrolę, utrzymanie i wymianę sygnalizacji świetlnych, eeeee serio ?? a to nie można po ludzku normalnie czyli miasto powinno mieć zespół kilku typków którzy to ogarną to chcą firmę która wezmie za to grubo oj grubo, niedługo będą ogłaszać przetarg na utrzymanie i kontrole krawężników i chodników ale usuwaniem mchu w szczelinach to już inna firma będzie się zajmować z przetargu, i powinni też zatrudnić firmę która będzie leczyć psychiatrycznie patoratuszek, emblong to bogate miasto jednak
000007