UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To niestety prawda w Elblągu światła działają jak by to był rzut monetą. Jest jednym z najgorszych miast jeżeli chodzi o rozwiązanie działania świateł.


Anuluj