UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Z tytułu wprowadzenia Polskiego Ładu Elbląg straci 43 mln złotych dochodów własnych. ", ale 50 baniek chcą znów utopić w poronionym projekcie dewastacji basenu przy Spacerowej i sprzedaży jego terenu złodziejskiej patodeweloperce? Ktoś może wytłumaczyć ludowi co siedzi w głowach w POdobny sposób rozumkujących pato-włodarzy? Oprócz, że to przede wszystkim wizja uciekającego w dal koryta prowokuje takie desperackie, typowo wyborcze ruchy nieudolnej władzy. Otwieram dyskusję. #referendum, #KameralneSzkodnikiZratuszaOUT! 🚩
RobertKoliński