UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Czaskowski - Jak „pracuje” albo raczej „jeśli w ogóle pracuje” w ograniczonej formie to kiedy zaczną ich zwalniać? Do urzędu nie można się dostać. Do wydziału komunikacji też nie można się dostać. Doczekać się remontu drogi nie można. To po co ci wszyscy urzędnicy przejadający pieniądze na inwestycje. Czas zwalniać Panie prezydencie. Czas zacząć oszczędzać od swojego podwórka zamiast co rok podnosić podatki!
Zasmucony