UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Z tytułu wprowadzenia Polskiego Ładu Elbląg straci 43 mln złotych dochodów własnych. ", ale 50 baniek chcą znów utopić w poronionym projekcie dewastacji basenu przy Spacerowej i sprzedaży jego terenu złodziejskiej patodeweloperce? Ktoś może wytłumaczyć ludowi co siedzi w głowach w POdobny sposób rozumkujących pato-włodarzy? Oprócz, że to przede wszystkim wizja uciekającego w dal koryta prowokuje takie desperackie, typowo wyborcze ruchy nieudolnej władzy. Otwieram dyskusję. #referendum, #KameralneSzkodnikiZratuszaOUT! 🚩

RobertKoliński