UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Samo pytanie jest już smieszne. Elblag to miasto trepow, patologi, nowobogackich i wszelkiej maści coreczek, synusiow, znajomych itd. To miasto to dno i obciach. Jedyna zaleta to to, że tylko za 60km jest Gdańsk.

Henio