UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Samo pytanie jest już smieszne. Elblag to miasto trepow, patologi, nowobogackich i wszelkiej maści coreczek, synusiow, znajomych itd. To miasto to dno i obciach. Jedyna zaleta to to, że tylko za 60km jest Gdańsk.
Henio