UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkam blisko i codziennie spaceruje okolnikiem albo na gronowo. .krzaki tez sa ale przede wszystkim las. Jedz na okres lnik od strony grunwaldzkiej stan posrodku i zerknij w prawo za polami sciana lasu. Tam zanim zaczęli budować domki to i sarny mozna było zobaczyć
Art:)