UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam blisko i codziennie spaceruje okolnikiem albo na gronowo. .krzaki tez sa ale przede wszystkim las. Jedz na okres lnik od strony grunwaldzkiej stan posrodku i zerknij w prawo za polami sciana lasu. Tam zanim zaczęli budować domki to i sarny mozna było zobaczyć

Art:)

Anuluj