UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Zdjęcie parkingu dla TIRów w Elblągu w podobnej skali co zdjęcie portu w Gdańsku.

GłębokaMyśl

Anuluj