UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zagospodarować ? Dolać wody, odlać wody jak w wodociągach zabraknie ? Pompowanie balonika zwanego przekopem. Inwestycję ruszyły. Mariny małe zalewowe porty się budują = modernizują. Będzie to atrakcyjny akwen będą i turyści. Gadanie nic tu nie zmieni. Weźcie się za logiczną gospodarkę połowową na Zalewie, ekologię, pilnowanie czystości akwenu, zarybianie, reszta zrobi się sama.