UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skąd są te pieniądze to są, ale Elbląg dostał te miliony. Przecież wiadomo, że żaden rząd na świecie nie ma swych pieniędzy. Najważniejsze jest natomiast to, jak nimi zarządza, czy dzieli je sprawiedliwie. W mojej ocenie PiS dzieli je bardziej sprawiedliwie niż poprzednie rządy. I dlatego powinniśmy to docenić.