UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tw .. lolek.. - Gdybym ci ukradł 2 tyś a potem dobrodusznie DAŁ Ci 100 to pewnie byś mnie też wychwalał. A za 200 to jeszcze byś wyzywał tych co się nie chcą dać okradać a za 500 to pewnie byś już jakiegoś geja poćwiartował. Widać żeś do szkoły miał pod górkę

Bez podpisu