UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Bez podpisu / jak cię ktoś okradł to idź z tym do sądu a nie tu płaczesz że cię okradli. Może masz jakąś nie zdrową obsesję. .coś cię prześladuje ? To wtedy do lekarza.

Tw .. lolek..

Anuluj