UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Bez podpisu / jak cię ktoś okradł to idź z tym do sądu a nie tu płaczesz że cię okradli. Może masz jakąś nie zdrową obsesję. .coś cię prześladuje ? To wtedy do lekarza.
Tw .. lolek..
@ Bez podpisu / jak cię ktoś okradł to idź z tym do sądu a nie tu płaczesz że cię okradli. Może masz jakąś nie zdrową obsesję. .coś cię prześladuje ? To wtedy do lekarza.
Tw .. lolek..