UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
2 procent to żaden wzrost, taki przykład, coś kosztuje 10 groszy i mamy wzrost ceny tego o 2 procent to kochani nawet nie można takiej podwyżki wprowadzić bo to jest mniej niż 1 grosz, ten przykład naocznie pokazuje, że nie tak naprawdę wzrostu cen za ciepło w Elblągu, jest taka niby podwyżka formalna, ale jeśli ktoś płaci 10 groszy to jej nie odczuje wcale
ekonomista z UM