UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej jak leza nie używane? Mysle ze inwestorzy robia tak krotka trase bo sami nie wierza w ekonomiczny sens takiego przedsięwzięcia. Kilka razy probowano reanimowac kolej nadzalewowa i zawsze z takim samym skutkiem. Ile mozna robic te same bledy? Wystarczy wyjechac na droge do w strone suchacza zeby zobaczyc ilu jest rowerzystow. Jakby byla sciezka byloby jeszcze wiecej. Daje temu przeddsiewzieciu maks 1 rok
Jerzy Lebioda