UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mam pytanie: gdzie jest dziś szynobus który miał kursować do Braniewa? Jakoś cicho się zrobiło w tym temacie. .. zaorali, zakopali czy co z nim?


Anuluj