UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lepiej jak leza nie używane? Mysle ze inwestorzy robia tak krotka trase bo sami nie wierza w ekonomiczny sens takiego przedsięwzięcia. Kilka razy probowano reanimowac kolej nadzalewowa i zawsze z takim samym skutkiem. Ile mozna robic te same bledy? Wystarczy wyjechac na droge do w strone suchacza zeby zobaczyc ilu jest rowerzystow. Jakby byla sciezka byloby jeszcze wiecej. Daje temu przeddsiewzieciu maks 1 rok
Jerzy Lebioda