A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Juras tam paluchów nie maczał? Hehe
@TeofilSkorupa - Rząd chciałby być przeciwko UE i doić UE. .. oj będziemy płacić srogo. Licznik bije cyk cyk cyk. .. UE odliczy każdy dzień kary za Turów od pierwszej transzy środków unijnych. Konstytucji nie przestrzega nikt w tym rządzie i pałacu człowieka zwanego mylnie prezydentem.
Ile sie dalo kasy z lewackiej unii wyrwac to sie wyrwalo, a teraz szybciutko z unii chodu, dolaczyc do UK wraz z Madziarami, Slowencami, Rumunami poczekac azBiden zejdzie I dolaczyc do USA. Garbusiarz cyklista
@Cz - Obecny rząd robi bardzo dużo dla naszego miasta, sama inwestycja w przekop to coś, co niewątpliwie będzie miało ogromny wpływ na rozwój Elbląga i miejscowości leżących nad polską częścią Zalewu Wiślanego, gdyby tak jeszcze władza lokalna obudziła się z letargu, który już trwa ponad 7 lat, i zaczęła współpracować ponad podziałami dla dobra nas wszystkich- byłoby wspaniałe. Leczyć frustracje i animozje kosztem nas, tu zamieszkałych, to bardzo nieładnie, pamiętam jak pierwszy obywatel naszego miasta obiecywał spełniać życzenia swoich wyborców - niestety nie jest i raczej nie będzie złotą rybką, wręcz przeciwnie- szkodzi nam wszystkim.
@Zbyszek 1 - piszesz jak zwykły złodziej. nie wstyd Ci. Ktoś w Unii te pieniądze musiał zarobić.
Za nieudaczny rzad, bada cierpieć jak zwykle obywatele! No ale tak ochoczo ich wybrali. .. .
Nie ma w Polsce uczciwych polityków! Są tylko większe, lub mniejsze cwaniaki. A to co wam dumnie wmawiają to same kłamstwa, spreparowane wyłącznie pod ich korzyść. Głosujcie dalej.
Może wykożystać słynną stępkę ze Szczecina, coś tam pospawać coś podklepać i mamy pogłębiarkę. Acha no i na koniec koniecznie biskup z kropidłem bo zatonie.
Co ten rzad robi? Brakuje wiedzy, to podac sie do dymisji i tyle. To jest niszczenie Polski, kary, rozbiorki elektrowni, i inne. Placi za to szary obywatel, nie rzad. Oni maja sutą wyplate. Ile w dumnych obietnicach mial ten przekop kosztowac? Ile juz kosztuje? Brakuje na poglebiarke, a dla Torunia nie brakuje? Wy metode spalonej ziemi stosujecie?
@TeofilSkorupa - 1000 kajakarzy z łopatkami da radę ! Młodzieżówka Populizmu i Socjotechniki pali się do czynu ! Hufce poprowadzi sam don Teofillo de Skorupa baron San Escobar.