UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cz - Obecny rząd robi bardzo dużo dla naszego miasta, sama inwestycja w przekop to coś, co niewątpliwie będzie miało ogromny wpływ na rozwój Elbląga i miejscowości leżących nad polską częścią Zalewu Wiślanego, gdyby tak jeszcze władza lokalna obudziła się z letargu, który już trwa ponad 7 lat, i zaczęła współpracować ponad podziałami dla dobra nas wszystkich- byłoby wspaniałe. Leczyć frustracje i animozje kosztem nas, tu zamieszkałych, to bardzo nieładnie, pamiętam jak pierwszy obywatel naszego miasta obiecywał spełniać życzenia swoich wyborców - niestety nie jest i raczej nie będzie złotą rybką, wręcz przeciwnie- szkodzi nam wszystkim.