A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zbyszek 1 - Wołodia cię sponsoruje miły Don Pedro, szpiegu z Krainy Deszczowców ?
Jak śpiewał Wojciech Młynarski - Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie?
Gdzie są teraz te pochwalne dla przekopu wpisy zachwytu co chwila, gdzie? Materiał o przekopie i co tak mało pochlebców, nie rozumiem. Głupio się wypowiadać może, przerwą budowę i rozbiorą jak elektrownię?
Nie rozumiem wrzasku elbląskich pisiorów - przekop i zalew jest w granicach pomorskiego, port też przejdzie pod Zarząd Portów w Gdyni- przecież tę pogłębiarkę zamawia też Urząd Morski w Gdyni a nie ministerstwo a tym bardziej Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Cała ta fanaberia zakończy żywot jak elektrownia w Ostrołęce- tylko na pewno przekopu nie zasypią, jakiś pomnik fantazji prezesa musi pozostać.
@"Obecny rząd robi bardzo dużo dla naszego miasta"- Kolosalnie dużo. .. Ba, kolosalnie dużo dla całych Żuław wziąwszy pod uwagę, że dewastacja w obecnej formie ma duży potencjał powodziowy. .. acz bez pogłębiarki, GM uczciwie musi przyznać, ryzyko powodzi pozostaje na obecnym poziomie. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika ponad podziałami oczywiście. .. na tych od NAJDROŻSZEGO wodza i tych, którzy stali tam, gdzie stało ZOMO.
Jestem elblążaninem i bardzo bym chciał żeby w moim mieście powstał chociaż w połowie taki port jak w Gdańsku. Jestem również realistą i myślę że w najbliższych kilkudziesięcioleciach jest to niemożliwe. Czy kanał przez mierzeję był potrzebny?Napewno tak. Myślę jednak, że póki co będzie wykorzystywany w celach turystycznych. Odnośnie pogłębiarki. 40 mln. za wielką, skomplikowaną maszynę o ładowności 1000m/3 to chyba zbyt niska cena, są droższe samochody. Nawet Chińczycy nie staneli do przetargu:)Z wielkim żalem muszę uspokoić mieszkańców Rotterdamu, Elbląg tak ale jeszcze nie teraz:(
Teofil Skorupa to płatny peowski troll. Wiec nie ma co z nim dyskutować.
Sieje zament z kasę
@GłębokaMyśl- zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, dodałbym że naj, najlepiej wychodzi im strzyżenie lasów i naszych kieszeni.
@anty teofil- wstyd ci za kolegę, rozumiem. To pisowska metoda, nie moja ręka, nie nasz troll, wina Tuska.
Może guliwer pogłębi ? 🤣😂