Wybrany wątek opinii

To nieprawdopodobne, żeby robić inwestycje za kilka miliardów złotych i nie mieć 117 milionów na narzędzie do pogłębiania. Kilka dni temu słyszałem, że rząd stać na płacenie dziennej kary w wysokości 500 tys. euro za kopalnię bo Polska jest bogata a tu takie grosze i nie ma. Wstyd.
Cz (2021.09.23)
@Cz - Nie będziemy za nic płacić a Unia Europejska musi wreszcie zacząć przestrzegać naszej konstytucji i naszych przepisów bo polski rząd nie zamierza tolerować ich samowoli i arogancji.
TeofilSkorupa (2021.09.23)
@TeofilSkorupa - na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę bo byś na piwo i buraki nie miał a sklep koo schela by splajtował
(2021.09.23)
@TeofilSkorupa - Na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę
(2021.09.23)
@Cz - Kolejny fachowiec z fatalnej opozycji sie odnalazl? Przeciez nic sie nice uda wiebc sie nic goraczkuj Mistrzu.
LAT (2021.09.23)
@TeofilSkorupa - Rząd chciałby być przeciwko UE i doić UE. .. oj będziemy płacić srogo. Licznik bije cyk cyk cyk. .. UE odliczy każdy dzień kary za Turów od pierwszej transzy środków unijnych. Konstytucji nie przestrzega nikt w tym rządzie i pałacu człowieka zwanego mylnie prezydentem.
(2021.09.23)
Powrót do komentarzy