UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co ten rzad robi? Brakuje wiedzy, to podac sie do dymisji i tyle. To jest niszczenie Polski, kary, rozbiorki elektrowni, i inne. Placi za to szary obywatel, nie rzad. Oni maja sutą wyplate. Ile w dumnych obietnicach mial ten przekop kosztowac? Ile juz kosztuje? Brakuje na poglebiarke, a dla Torunia nie brakuje? Wy metode spalonej ziemi stosujecie?