40
23.09.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kek - Każdy mądry człowiek wie że to jest sama prawda.
TeofilSkorupa (2021.09.23)
Lepiej niech budują a nie jak poprzednicy rozkradali.
Miki333 (2021.09.23)
@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.
KatNaIdiotów (2021.09.23)
towarzyszu skorupa-weż się sam za pogłębianie może dokopiesz sie do domu"brylanta"
(2021.09.23)

info

12  
  3
kanal sueski statek zablokowal. to ze elblaski zablokuje to pewnik. tylko kto go wyciagnie i za ile
(2021.09.23)

info

12  
  7
@TeofilSkorupa - na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę bo byś na piwo i buraki nie miał a sklep koo schela by splajtował
(2021.09.23)
@TeofilSkorupa - Na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę
(2021.09.23)
@Cz - Kolejny fachowiec z fatalnej opozycji sie odnalazl? Przeciez nic sie nice uda wiebc sie nic goraczkuj Mistrzu.
LAT (2021.09.23)
@Miki333 - tak jak elektrownię, itd
(2021.09.23)
I caly misterny plan w PiS. .u. ..
(2021.09.23)

info

12  
  5