A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kek - Każdy mądry człowiek wie że to jest sama prawda.
Lepiej niech budują a nie jak poprzednicy rozkradali.
@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.
towarzyszu skorupa-weż się sam za pogłębianie może dokopiesz sie do domu"brylanta"
kanal sueski statek zablokowal. to ze elblaski zablokuje to pewnik. tylko kto go wyciagnie i za ile
@TeofilSkorupa - na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę bo byś na piwo i buraki nie miał a sklep koo schela by splajtował
@TeofilSkorupa - Na razie to tobie trzeba płacic kuroniówkę
@Cz - Kolejny fachowiec z fatalnej opozycji sie odnalazl? Przeciez nic sie nice uda wiebc sie nic goraczkuj Mistrzu.
@Miki333 - tak jak elektrownię, itd
I caly misterny plan w PiS. .u. ..