UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma w Polsce uczciwych polityków! Są tylko większe, lub mniejsze cwaniaki. A to co wam dumnie wmawiają to same kłamstwa, spreparowane wyłącznie pod ich korzyść. Głosujcie dalej.


Anuluj