A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a pisiory atakują. .. ..
Nieźle w główkach się poprzewracało! Kobieta jest stróżem domowego ogniska, rodzi i wychowuje potomstwo. Lewackie wizje mnie nie obchodzą. Precz ze zgnilizną!
W głowach się wam poprzewracało boście chłopa dawno nie miały!
Kobietą jesteś jak nogi ponosisz
ta feministka z lewej jest taka piękna, że nie mogę przestać o niej myśleć. Staram się nie patrzeć się na bebech bo jest k* gigantyczny. Brzydkie i jeszcze dzieci chcą zabijać. .. ale portel to promuje bo kaska wleciała z zachodu to trzeba. Usuwacie komentarze, które nie są po waszej myśli. Takie z was wolne media, Ale protest był na czarnooo. .. .chyba się przejść do was pogadać jak to u was z tą wolnością jest. A z resztą. .. .walić was.
Kobieto rób zadymy w olsztynie precz i won z Elbląga. Nadal nie dociera że SLD to bruk.
Co zrobiłaś dobrego DLA Elbląga i mieszkańców przez ten okres. Bo NIC to pewne. WSTYD.
A ja myślałem, że prawa obywateli nie są powiązane z płcią. Całe życie człowiek się uczy.
@Dede - No weź, nie bądź taki okrutny.