UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

„Elbląg jest kobietą” kolejny odlot, ktoś musi im coś sprzedawać. Jest tam taki w sejmie, ma chyba adhd i popiera ten tego. .. ..

dfghyj

Anuluj