UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
„Elbląg jest kobietą” kolejny odlot, ktoś musi im coś sprzedawać. Jest tam taki w sejmie, ma chyba adhd i popiera ten tego. .. ..
dfghyj
„Elbląg jest kobietą” kolejny odlot, ktoś musi im coś sprzedawać. Jest tam taki w sejmie, ma chyba adhd i popiera ten tego. .. ..
dfghyj