UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Egoistki bojące się odpowiedzialności ! Chcecie skwaru? Do obozu w Sztutowie macie blisko, dopiszcie swoje nazwiska do hitlerowców :/ Mamy z mężem chorego synka i On - chory - jest CUDOWNYM dzieciakiem, tylko trzeba być odpowiedzialnym i dojrzałym by to ogarnąć ! Egoistki ! Tchórze ! WSTYD !!!

reAListkA

Anuluj