UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to będzie miało jakiś wpływ na poprawę życia mieszkańców Elbląga? Może przynajmniej tych najbiedniejszych? A może choć jednego biednego?


Anuluj