UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to będzie miało jakiś wpływ na poprawę życia mieszkańców Elbląga? Może przynajmniej tych najbiedniejszych? A może choć jednego biednego?
Czy to będzie miało jakiś wpływ na poprawę życia mieszkańców Elbląga? Może przynajmniej tych najbiedniejszych? A może choć jednego biednego?