120
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kobieto weź się za uczciwą robotę w końcu żyjesz z naszych podatków !!!!
jonasz (2021.07.05)

info

12  
  0
strajkująca kobieta jest krową- foto
ttt (2021.07.05)

info

11  
  1
wyglądają jak naszprycowane krowy- foto
ttt (2021.07.05)

info

11  
  1
Przenoszą ale nie zabijają.
(2021.07.05)
K. .. .do wora a wór o mur
(2021.07.05)

info

6  
  0
Elbląg nie jest kobietą. Elbląg jest miastem.
Men70 (2021.07.06)

info

7  
  0
lepiej zróbcie skwer babskiej głupoty lepiej pasuje
(2021.07.06)
feministki to kobiety często samotne. ideologia to przykrywka. smutne to jest.
(2021.07.06)
znam jedną feminsitkę jest non stop samotna, 47 latek mija a ona wciąż niczyja. a tak serio ta moja znajoma to sfrustrowana zazdrośnica, jak zostawiłam ja z moim facetem w pokoju to bał się, że rzuci sie na nią, hhihih. On sie bał :)żal mi jej z jednej strony.
(2021.07.06)

info

9  
  0
@reAListkA - popieram komentarz, lekarze wmawiali mi że urodze dziecko bez nożki, rączki, uposledzone, a tu niespodzianka, dziecko ma nascie lat, jest mega ładna, zgrabna, mądra. i co wy na to mamuśki.
(2021.07.06)