A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kobieto weź się za uczciwą robotę w końcu żyjesz z naszych podatków !!!!
Przenoszą ale nie zabijają.
K. .. .do wora a wór o mur
Elbląg nie jest kobietą. Elbląg jest miastem.
lepiej zróbcie skwer babskiej głupoty lepiej pasuje
feministki to kobiety często samotne. ideologia to przykrywka. smutne to jest.
znam jedną feminsitkę jest non stop samotna, 47 latek mija a ona wciąż niczyja. a tak serio ta moja znajoma to sfrustrowana zazdrośnica, jak zostawiłam ja z moim facetem w pokoju to bał się, że rzuci sie na nią, hhihih. On sie bał :)żal mi jej z jednej strony.
@reAListkA - popieram komentarz, lekarze wmawiali mi że urodze dziecko bez nożki, rączki, uposledzone, a tu niespodzianka, dziecko ma nascie lat, jest mega ładna, zgrabna, mądra. i co wy na to mamuśki.