UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@reAListkA - popieram komentarz, lekarze wmawiali mi że urodze dziecko bez nożki, rączki, uposledzone, a tu niespodzianka, dziecko ma nascie lat, jest mega ładna, zgrabna, mądra. i co wy na to mamuśki.


Anuluj