A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakie czasy tacy bohaterowie, gwiazdy itp. Dziś bohaterstwem jest walka o aborcję
@reAListkA - Totalny absurd!
Jeżeli Elbląg jest kobietą to kim ja jestem jak mam siusiaka?
O jej ? Znowu Falej - idzie ramię w ramię tuż obok Biedronia, on podobny do tęczy, a ona do. .konia
Akcji takich mamy sporo już bez liku, to zajęcie dla tych co są na świeczniku.
Co te feministki mają z czerwonymi włosami xd?
I bi parapet
Skwer praw kobiet?? A to ciekawe. .jakich praw. .do czego jak prawo jest dla wszystkich jednakowe. Co to za brednie. .?! Może by tak zrobić skwer myślących inaczej? Przecież każdy myśli indywidualnie.
A mężczyzn nie ma? Ja pier. .. .naprade pani poseł nie ma innych problemów? Małe litery zamierzone.
Dziś czytałam, że była Pani w ośrodku rehabilitacji dla dzieci. Napisała Pani w swojej wypowiedzi "ośrodek dla chorych dzieci". Chore to może być dziecko przebywające w szpitalu i to też nie zawsze. Dzieci z niepełnosprawnościami to dzieci, które nie potrzebują łatki jaką im Pani przypisuje. Co do jednego się z Panią zgodzę, potrzebują tego ośrodka by z tych terapii mogły korzystać. O ten ośrodek będą też walczyć rodzice tych dzieci
Elbląg jest miastem. .. .babo jesteś puknięta w. .. ..