A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuję skwer ciepłych.
Kiedyś był podatek tak zwany BYKOWE, to wy KROWIE powinnyście płacić, he he he
Żądamy przywrócenia tablicy z napisem "Apolityczny róg 2 maja "
Nawet taki lump nie chce się na ciebie skusić co. Kiedyś na plaży widziałem sytuację jak pewna pani patrząc na dobrze zbudowanego faceta powiedziała "o tak powinien wyglądać prawdziwy facet A nie zapuszczony z brzuszyskiem "A sama siedząc biust wisiał jej na wielkim bebechu 🤣
Ale Kopernik też była kobietą!
@ stop rasizmowi - Przecież emerytury już były wyrównane. To PIS, wybrane w większości głosami mężczyzn, obniżyło emerytury.
@ Dfhn - Masz w domu darmową sprzątaczkę, kucharkę, pomywaczkę. Kobiety dłużej żyją, bo mniej piją, palą i mniej ryzykownie prowadzą samochody.
"Nawet suka nie zabija swojego potomstwa"- A kotka i lwica w wieku kilkunastu dni przenoszą swoje kocięta do innego gniazda. Chorych nie zabierają i już nigdy tam nie wracają.
Nie miały i długo mieć nie będą. Jak to jest że zawsze te feministki są takie jak na tym zdjęciu, tzn takie duże, szpetne itd?
Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!