120
05.07.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuję skwer ciepłych.
Mirosław, (2021.07.05)

info

10  
  0
Kiedyś był podatek tak zwany BYKOWE, to wy KROWIE powinnyście płacić, he he he
(2021.07.05)

info

9  
  1
Żądamy przywrócenia tablicy z napisem "Apolityczny róg 2 maja "
Joanna, (2021.07.05)

info

10  
  0
Nawet taki lump nie chce się na ciebie skusić co. Kiedyś na plaży widziałem sytuację jak pewna pani patrząc na dobrze zbudowanego faceta powiedziała "o tak powinien wyglądać prawdziwy facet A nie zapuszczony z brzuszyskiem "A sama siedząc biust wisiał jej na wielkim bebechu 🤣
Pitafal (2021.07.05)
Ale Kopernik też była kobietą!
Patriota elbląski (2021.07.05)

info

5  
  1
@ stop rasizmowi - Przecież emerytury już były wyrównane. To PIS, wybrane w większości głosami mężczyzn, obniżyło emerytury.
(2021.07.05)

info

5  
  4
@ Dfhn - Masz w domu darmową sprzątaczkę, kucharkę, pomywaczkę. Kobiety dłużej żyją, bo mniej piją, palą i mniej ryzykownie prowadzą samochody.
(2021.07.05)

info

0  
  9
"Nawet suka nie zabija swojego potomstwa"- A kotka i lwica w wieku kilkunastu dni przenoszą swoje kocięta do innego gniazda. Chorych nie zabierają i już nigdy tam nie wracają.
(2021.07.05)
Nie miały i długo mieć nie będą. Jak to jest że zawsze te feministki są takie jak na tym zdjęciu, tzn takie duże, szpetne itd?
Krowy (2021.07.05)
Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!
Traore (2021.07.05)