UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znam jedną feminsitkę jest non stop samotna, 47 latek mija a ona wciąż niczyja. a tak serio ta moja znajoma to sfrustrowana zazdrośnica, jak zostawiłam ja z moim facetem w pokoju to bał się, że rzuci sie na nią, hhihih. On sie bał :)żal mi jej z jednej strony.


Anuluj