Wybrany wątek opinii

@Dede - Feminizm kończy się gdy trzeba wnieść pralkę na trzecie piętro.
(2021.07.05)
@Dede - No weź, nie bądź taki okrutny.
dfghyj (2021.07.05)
feministki to kobiety często samotne. ideologia to przykrywka. smutne to jest.
(2021.07.06)
Powrót do komentarzy