UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie się nie znam na biznesowych tematach, ale myslę, że ponowny hotel wymaga zbyt dużych nakladów, a przeznaczenie na Dom Spokojnej Starości wraz z gabinetami lekarskimi, rehabilitacją itp. byłby sensowny w tym budynku.


Anuluj