UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie się nie znam na biznesowych tematach, ale myslę, że ponowny hotel wymaga zbyt dużych nakladów, a przeznaczenie na Dom Spokojnej Starości wraz z gabinetami lekarskimi, rehabilitacją itp. byłby sensowny w tym budynku.