Wybrany wątek opinii

Elbląska baza noclegowa bez tego hotelu jest wystarczająca. Po co topić pieniądze bardzo niepewnych czasach? Najlepszym dyrektorem tego hotelu był Marek Turkowski z Olsztyna (na początku działalności hotelu), ale był niewygodny.
B (2021.07.05)
@B - Marek Turkowski to był prawdziwy hotelarz. To były lata świetnego prosperowania hotelu
Jjaaa (2021.07.05)
Powrót do komentarzy