Wybrany wątek opinii
Elbląska baza noclegowa bez tego hotelu jest wystarczająca. Po co topić pieniądze bardzo niepewnych czasach? Najlepszym dyrektorem tego hotelu był Marek Turkowski z Olsztyna (na początku działalności hotelu), ale był niewygodny.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@B - Marek Turkowski to był prawdziwy hotelarz. To były lata świetnego prosperowania hotelu
Do moderacji
Odpowiedz
8
0